Βοηθός Λογιστή (Μαγούλα Αττικής)

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, Ελληνικής εταιρίας με ηγετική θέση στην επεξεργασία και διανομή χάλυβα, τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό αναζητά Βοηθό Λογιστή στην Αθήνα.

Περιγραφή

Αρμοδιότητες:
• Καταχωρήσεις τιμολογίων Εξόδων -Αγορών -Εξοδολογίων
• Εργασίες Ταμείου -Κύκλωμα Επιταγών -Συμφωνία Τραπεζών
• Έκδοση τιμολογίων
• Συμμετοχή στα project του λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα:

• Απόφοιτος ΤΕΙ Λογιστικής /Οικονομικής κατεύθυνσης
• 2- 3 χρόνια εμπειρίας, στην τήρηση διπλογραφικών βιβλίων, σε οργανωμένο λογιστήριο ή σε λογιστικό γραφείο
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση MS Office
• Εξοικείωση με χρήση εταιρικού ERP
• Υπευθυνότητα
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Έμφαση στην λεπτομέρεια

Προσφέρονται:
• Ικανοποιητικές μηνιαίες αποδοχές
• Συνεχής Εκπαίδευση και δυνατότητες ένταξης και εξέλιξης σε ένα σταθερό εργασιακό περιβάλλον και μία εταιρεία, ηγέτιδα στο χώρο της

Τόπος Εργασίας:

Greece

Δημοσιεύτηκε:

03/08/2020

Κωδικός Εργασίας:

100465

Προβολές:

3571

Greece
03/08/2020
100465
3571

Visualizza tutte le opportunità per Βοηθός Λογιστή (Μαγούλα Αττικής)