Μηχανολόγος Μηχανικός -Προϊστάμενος ομάδας συντήρησης Περιφέρεια Θεσσαλίας

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, με ηγετικό ρόλο στο χώρο της Βιομηχανίας ,αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό -Προϊστάμενο ομάδας συντήρησης για την περιφέρεια Θεσσαλίας.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης :
• Παρακολούθηση της λειτουργίας των μηχανών παραγωγής
• Επίλυση τεχνικών προβλημάτων
• Διοίκηση ομάδας τεχνικών 5-6 ατόμων
• Προτάσεις για βελτιστοποιήσεις στις μηχανές
• Προληπτική και περιοδική συντήρηση του εξοπλισμού
• Προγραμματισμός μηχανολογικής συντήρησης
• Συμμετοχή και προγραμματισμός νέων έργων

Απαραίτητα προσόντα:
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο τμήμα
• συντήρησης σε βαριά βιομηχανία απαραίτητα
• Εμπειρία σε πνευματικά & υδραυλικά συστήματα βιομηχανικών εγκατάστασεων
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Άριστη γνώση H/Y

Παροχές:
• Σύμβαση αορίστου χρόνου
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Επιδότηση ενοικίου
• Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Τόπος Εργασίας:

Greece

Δημοσιεύτηκε:

20/07/2020

Κωδικός Εργασίας:

100461

Προβολές:

1289

Greece
20/07/2020
100461
1289

Visualizza tutte le opportunità per Μηχανολόγος Μηχανικός -Προϊστάμενος ομάδας συντήρησης Περιφέρεια Θεσσαλίας