Υπεύθυνος Σχεδιαστηρίου

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία παραγωγής μεταλλικών κατασκευών με σημαντικό portfolio πελατών πανελλαδικά και στο εξωτερικό, αναζητά Υπεύθυνο Σχεδιαστηρίου με έδρα τον Βόλο.

Περιγραφή

Καθήκοντα του Ρόλου:
•Οργάνωση και συντονισμός ομάδας
•Καθορισμός καθημερινών αρμοδιοτήτων
•Προετοιμασία, ανάπτυξη και ανάλυση σχεδίων
•Έλεγχος προδιαγραφών σχεδίων

Απαραίτητα Προσόντα:
•Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ Μηχανολόγου Μηχανικού
•Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε ανάλογη θέση
•Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων TEKLA - AUTOCAD
•Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
•Καλή γνώση της Γερμανικής γλώσσας θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν.
•Άριστη χρήση του MS Office

Προφίλ Υποψηφίου/ας:
•Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
•Ικανότητα διαχείρισης ομάδας
•Επιχειρηματικότητα
•Ικανότητα διαχείρισης χρόνου & εργασίας υπό πίεση
•Ομαδικότητα και ευελιξία

Παροχές:
•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus παραγωγικότητας
•Εργασία σε ένα σύγχρονο και αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
•Δυνατότητα εξέλιξης & επιπλέον παροχών

Τόπος Εργασίας:

Greece

Δημοσιεύτηκε:

07/01/2022

Κωδικός Εργασίας:

100767

Προβολές:

4234

Greece
07/01/2022
100767
4234

Visualizza tutte le opportunità per Υπεύθυνος Σχεδιαστηρίου