B2B Πωλητής Βόρεια Ελλάδα- Θεσσαλονίκη

Εταιρεία

Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι F2F πωλήσεις;
Έχεις σχετική εμπειρία και προτιμάς να είσαι εκτός γραφείου και να μιλάς με πελάτες;
Εάν ναι και πιστεύεις στον εαυτό σου,τότε έχουμε την κατάλληλη θέση για εσένα!

Περιγραφή

Αρμοδιότητες:
Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε συγκεκριμένα καταστήματα και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της εταιρείας σε περιοχές της Βόρειας Ελλάδας (Θεσσαλονίκη, Κατερίνη, Χαλκιδική).

Πιο συγκεκριμένα:

• Ανάπτυξη πωλήσεων και διαχείριση των υπαρχόντων πελατών
• Διεξαγωγή επισκέψεων στα σημεία πωλήσεων και εξεύρεση νέων σημείων
• Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
• Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
Απαιτούμενα προσόντα:
• Επιτυχημένη προϋπηρεσία στις πωλήσεις Β2Β τουλάχιστον 1-2 χρόνια.
• Εξωστρέφεια, δυναμισμός, φιλοδοξία και εργατικότητα
• Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
• Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
• Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Κάτοχος αδείας οδήγησης Ι.Χ. και δυνατότητα μετακινήσεων.

Παροχές:
• Ανταγωνιστικό μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
• Εταιρικό αυτοκίνητο & έξοδα κίνησης
• Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
• Συνεχής προϊοντική εκπαίδευση

Τόπος Εργασίας:

Greece

Δημοσιεύτηκε:

13/11/2019

Κωδικός Εργασίας:

200360

Προβολές:

1139

2

Greece
13/11/2019
200360
1139
2

Visualizza tutte le opportunità per B2B Πωλητής Βόρεια Ελλάδα- Θεσσαλονίκη