Facilitators Πολυχώρου Αναψυχής

Εταιρεία

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Facilitators για νέο πολύχωρο αναψυχής στην Αθήνα.

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός, δημιουργικός και ενθουσιώδης;
Σου αρέσει η επαφή με τον κόσμο και τα παιδιά;
Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε ένα νέο πολυχώρο αναψυχής!

Αρμοδιότητες:
Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για την αλληλεπίδραση και συνεργασία με τους επισκέπτες του χώρου, καθώς και την παρακολούθηση και διατήρηση της ασφάλειάς τους.

Πιο συγκεκριμένα:
• Ξενάγηση του χώρου και ενημέρωση για θεματικές ενότητες
• Παροχή υψηλών επιπέδων Εξυπηρέτηση Πελατών
• Διατήρηση και παρακολούθηση της ασφάλειας των επισκεπτών κατά τη διάρκεια της επίσκεψής τους

Απαιτούμενα προσόντα:
• 1-2 χρόνια εμπειρίας σε χώρους αναψυχής, μουσεία, παιδικά πάρτι ή εκδηλώσεις
• Ακαδημαϊκές σπουδές στην εκπαίδευση, την παιδική φροντίδα ή σε ανθρωπιστικές επιστήμες
• Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
• Ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες με την ικανότητα αλληλεπίδρασης με τους επισκέπτες και τα παιδιά
• Δημιουργικός και Υπομονετικός
• Δυνατότητα λήψης αποφάσεων
• Θετική και ευέλικτη στάση
• Ευελιξία εργασίας σε κυλιόμενα ωράρια

Παροχές:
• Ανταγωνιστικός μισθός και ασφάλιση
• Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
• Δυνατότητες ανέλιξης

Τόπος Εργασίας:

Greece

Διαθεσιμότητα:

Τύπος θέσης εργασίας:

Δημοσιεύτηκε:

18/10/2019

Κωδικός Εργασίας:

100316

Προβολές:

1946

Όνομα Υποκαταστήματος:

Greece
18/10/2019
100316
1946
La selezione per questa posizione è chiusa. Ti invitiamo a cercare tra le numerose opportunità disponibili nella sezione Trova Lavoro

Visualizza tutte le opportunità per Facilitators Πολυχώρου Αναψυχής