Βοηθός Λογιστή

Εταιρεία

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά Βοηθό Λογιστή.

Περιγραφή

Αρμοδιότητες:
• Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών αγορών
• Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών δαπανών
• Καταχώρηση λοιπών λογιστικών εγγραφών
• Συμφωνία καρτελών πελατών-προμηθευτών
• Καταχώρηση πληρωμών και συμφωνίες εισπράξεων
• Τιμολόγηση
• Υποστήριξη στις λοιπές εργασίες του λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα:

• Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής /Οικονομικής κατεύθυνσης
• 2 - 3 χρόνια εμπειρίας, στην τήρηση διπλογραφικών βιβλίων, σε οργανωμένο λογιστήριο
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση MS Office
• Εξοικείωση με χρήση εταιρικού ERP
• Υπευθυνότητα
• Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
• Μεθοδικότητα

Προσφέρονται:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εκπαίδευση και δυνατότητες ένταξης και εξέλιξης σε ένα σταθερό εργασιακό περιβάλλον

Τόπος Εργασίας:

Greece

Διαθεσιμότητα:

Τύπος θέσης εργασίας:

Δημοσιεύτηκε:

25/09/2020

Κωδικός Εργασίας:

100488

Προβολές:

2013

Όνομα Υποκαταστήματος:

Αριθμός ανοιχτών θέσεων εργασίας:

1

Greece
25/09/2020
100488
2013
1
La selezione per questa posizione è chiusa. Ti invitiamo a cercare tra le numerose opportunità disponibili nella sezione Trova Lavoro

Visualizza tutte le opportunità per Βοηθός Λογιστή