Γραφίστας

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία με πολύχρονη εμπειρία στην εποπτεία παραγωγής, εμπορίας και διακίνησης ειδών φωτισμού, ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και αναλωσίμων, αναζητά Γραφίστα πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του καλλιτεχνικού τμήματος στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στην ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης:

•Δημιουργία εικαστικών για συσκευασίες προϊόντων
•Επεξεργασία σχεδίων και μονταζ
•Διόρθωση μακετών
•Ανάπτυξη καινοτόμων σχεδίων με σκοπό την ικανοποίηση των απαιτήσεων των πελατών και την ανάδειξη του brand της εταιρείας
•Κατανόηση των αναγκών των πελατών για τη δημιουργία και παρουσίαση προσχεδίων

Απαραίτητα προσόντα:
•Άριστη γνώση Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDRAW, InDesign
•Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
•Πτυχίο Γραφιστικής
•Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
•Πολύ καλή γνώση MS Office Suite

Προφίλ υποψηφίου:
•Υπευθυνότητα
•Υψηλή αισθητική
•Ομαδικό πνεύμα
•Οργανωτικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
•Ικανότητα αυτόπαρακίνησης

Παροχές:
•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
•Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
•Συνεχής εκπαίδευση

Τόπος Εργασίας:

Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύτηκε:

17/05/2022

Κωδικός Εργασίας:

100885

Προβολές:

2556

1

Γραφίστας

Θεσσαλονίκη
17/05/2022
100885
2556

Visualizza tutte le offerte di lavoro a Θεσσαλονίκη

Visualizza tutte le opportunità per Γραφίστας