Ιατρικός Επισκέπτης - Τεχνικός

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, παγκόσμιο ηγέτη που δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής χειρουργικών εμφυτευμάτων και ιατροτεχνολογικών προϊόντων, αναζητά Ιατρικό Επισκέπτη - Τεχνικό πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος Τεχνικής Υποστήριξης με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης:

•Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε θέματα υποστήριξης και προώθησης πωλήσεων στον τομέα των ορθοπεδικών χειρουργείων
•Ενημέρωση επαγγελματιών υγείας και υποστήριξη των πωλήσεων
•Υποστήριξη πελατών μετά τη πώληση
•Παράδοση, επίδειξη, και επιστημονική ενημέρωση ιατρών και συνεργατών τους σχετικά με τα προϊόντα
•Οργάνωση και συμμέτοχή σε ιατρικά συνέδρια και σε σύντομα σεμινάρια εκπαίδευσης

Απαραίτητα προσόντα:

•Πτυχίο Νοσηλευτικής ή Φυσιοθεραπείας
•Επιθυμητή προϋπηρεσία στον χώρο της προώθησης ιατρικών εμφυτευμάτων
•Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (Lower)
•Άδεια οδήγησης αυτοκίνητου (Β΄ κατηγορία)
•Δυνατότητα ταξιδιών
•Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

•Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
•Πελατοκεντρική αντίληψη
•Άριστες διαπραγματευτικές δεξιότητες

Παροχές:

•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με σύστημα αμοιβής βάσει αποδοτικότητας (Μισθός και bonus)
•Εταιρικό αυτοκίνητο
•Δυνατότητα εξέλιξης
•Συνεχής εκπαίδευση

Τόπος Εργασίας:

Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύτηκε:

19/05/2022

Κωδικός Εργασίας:

100887

Προβολές:

2805

Θεσσαλονίκη
19/05/2022
100887
2805

Visualizza tutte le offerte di lavoro a Θεσσαλονίκη

Visualizza tutte le opportunità per Ιατρικός Επισκέπτης - Τεχνικός