Υπάλληλος Γραφείου

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, δικηγορικό γραφείο με ισχυρή παρουσία τεσσάρων δεκαετιών στον χώρο της παροχής νομικών υπηρεσιών, στα πλαίσια ανάπτυξης, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για τη στελέχωση της ομάδας με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή

Καθήκοντα του Ρόλου:
•Γραμματειακή υποστήριξη
•Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών σε Υπηρεσίες και συνεργάτες
•Φορολογικές εγγραφές και κινήσεις στο Taxis net και λοιπές πλατφόρμες Δημοσίων Υπηρεσιών και φορέων
•Διαχείριση ακινήτων πελατολογίου (επισκέψεις σε ακίνητα, διαχείριση κοινοχρήστων, εισπράξεις, έλεγχος και συντονισμός συντήρησης ακινήτων)
•Συνολική υποστήριξη γραφείου και συνεργατών

Απαραίτητα Προσόντα:
•Επιθυμητή προϋπηρεσία αντίστοιχη θέση
•Πτυχίο μεταδευτεροβάθμιας ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ)
•Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
•Άριστη γνώση MS Office

Προφίλ Υποψηφίου/ας:
•Υπευθυνότητα, ευγένεια και εχεμύθεια
•Οργανωτικότητα, και ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
•Ευελιξία και ικανότητα διαχείρισης πολλών αντικειμένων ταυτόχρονα
•Ευχέρεια στην επικοινωνία και στην εξυπηρέτηση πελατών

Παροχές:
•Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
•Σύμβαση αορίστου χρόνου
•Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
•Συνεχής εκπαίδευση με προοπτικές προσωπικής εξέλιξης

Τόπος Εργασίας:

Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύτηκε:

11/07/2022

Κωδικός Εργασίας:

100995

Προβολές:

6901

Θεσσαλονίκη
11/07/2022
100995
6901

Visualizza tutte le offerte di lavoro a Θεσσαλονίκη

Visualizza tutte le opportunità per Υπάλληλος Γραφείου