Field Sales Representative

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία με πολυετή παρουσία στο χώρο της ψηφιακής διαφήμισης, που παρέχει καινοτόμες λύσεις Digital Marketing στους πελάτες της, αναζητά Εκπρόσωπο Πωλήσεων πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος Πωλήσεων για το γραφείο της στη Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης

•Λειτουργείς ως σύμβουλος ψηφιακών πωλήσεων της εταιρείας για ολόκληρη τη σειρά ψηφιακών προϊόντων
•Ερευνάς και αναπτύσσεις νέες ευκαιρίες ψηφιακών πωλήσεων
•Συνεργάζεσαι στενά με το τμήμα Marketing για τη δημιουργία ψηφιακών στρατηγικών που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των πελατών
•Επικοινωνείς και διαχειρίζεσαι πελάτες που αναζητούν λύσεις ηλεκτρονικής διαφήμισης

Απαραίτητα προσόντα

•Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στην πώληση υπηρεσιών Β2Β
•Εξοικείωση με την τεχνολογία και γνώση σε μεθοδολογίες παράδοσης ψηφιακών διαφημιστικών προγραμμάτων
•Ικανότητα πώλησης ολοκληρωμένων λύσεων marketing που συμπεριλαμβάνουν ποικίλα προϊόντα
•Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
•Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών και τήρησης προθεσμιών
•Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ΑΕΙ/ΤΕΙ
•Άδεια οδήγησης Β’ κατηγορίας

Επιθυμητά προσόντα

•Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
•Πελατοκεντρική αντίληψη
•Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
•Ικανότητα παρουσίασης αναφορών με έμφαση στη λεπτομέρεια και την ακρίβεια
•Αυτό-παρακίνηση και προσήλωση στον στόχο

Παροχές

•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με σύστημα αμοιβής βάσει αποδοτικότητας (Μισθός και bonus)
•Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, και lap top
•Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
•Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
•Συνεχής εκπαίδευση

Τόπος Εργασίας:

Greece

Δημοσιεύτηκε:

01/02/2022

Κωδικός Εργασίας:

100802

Προβολές:

3954

Greece
01/02/2022
100802
3954

Visualizza tutte le opportunità per Field Sales Representative