INDIRECT SALES ACCOUNT MANAGER ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον τομέα της ηλεκτρικής ενέργειας και του φυσικού αερίου με δυναμική διεθνή παρουσία αναζητά Indirect Sales Account Manager για την Κεντρική Μακεδονία.

Περιγραφή

Καθήκοντα του Ρόλου:

• Ανάπτυξη δικτύου συνεργατών στην περιοχή ευθύνης του.
• Αξιολόγηση υποψηφίων συνεργατών.
• Συμβολαιοποίηση συνεργατών.
• Εκπαίδευση συνεργατών.
• Κινητοποίηση και ενδυνάμωση δικτύου εξωτερικών συνεργατών.
• Στοχοθέτηση εξωτερικών συνεργατών και αξιολόγηση αποτελεσμάτων δικτύου και συνεργάτη.
• Υποστήριξη δικτύου συνεργατών (τακτικές επισκέψεις, εργαλεία, εντοπισμός εκπαιδευτικών αναγκών).
• Καθημερινή διαχείριση των εξωτερικών συνεργατών της περιοχής ευθύνης του.
• Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Πτυχίο AEI/TEI Διοικητικής ή Οικονομικής Κατεύθυνσης.
• Μεταπτυχιακός τίτλος θα θεωρεί επιπλέον προσόν.
• Άριστη γνώση MS Office και μηχανών αναζήτησης Internet.
• Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση.
• Προσανατολισμός στην τεχνολογία και την εξυπηρέτηση πελατών.
• Δίπλωμα οδήγησης.

Παροχές:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερές μηνιαίες απολαβές).
• Bonus επίτευξης στόχου.
• Σύμβαση αορίστου χρόνου.
• Σταθερή εργασία σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.
• Επιπλέον παροχές: εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, κάρτα καυσίμων.

Τόπος Εργασίας:

Κεντρική Μακεδονία

Δημοσιεύτηκε:

14/10/2021

Κωδικός Εργασίας:

100695

Προβολές:

834

14/10/2021
100695
834

Visualizza tutte le opportunità per INDIRECT SALES ACCOUNT MANAGER ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ