Εμπορικός Αντιπρόσωπος Ενσακισμένων Προϊόντων

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία παραγωγής συστημάτων δόμησης, αναζητά έναν εμπορικό αντιπρόσωπο για τον Ν. Θεσσαλονίκης .

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης :
• Παρακολούθηση και διεύρυνση δικτύου πωλήσεων (κατασκευαστές)
•Παραγγελιοληψία
•Συντονισμός των τμημάτων Φορτώσεων και Marketing
•Τεχνική υποστήριξη
•Εξυπηρέτηση Πελατών

Απαραίτητα προσόντα:
• Πτυχίο Τεχνολόγου Πολιτικού Μηχανικού Δομικών Έργων ή Διακοσμητή
•Καλή Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
•Γνώση προγραμμάτων CRM
•Επιθυμητή η επαγγελματική εμπειρία σε κατασκευαστική εταιρεία
•Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
•Επίλυση προβλημάτων
•Ομαδικότητα

Παροχές:
•Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης
•Σταθερός μηνιαίος μισθός
•Bonus επίτευξης στόχων
•Ιδιωτική Ασφάλιση
•Εκπαίδευση
•Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, tablet/H-Y

Τόπος Εργασίας:

Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύτηκε:

09/11/2020

Κωδικός Εργασίας:

100509

Προβολές:

2053

Θεσσαλονίκη
09/11/2020
100509
2053

Visualizza tutte le offerte di lavoro a Θεσσαλονίκη

Visualizza tutte le opportunità per Εμπορικός Αντιπρόσωπος Ενσακισμένων Προϊόντων