Εξωτερικός Πωλητής

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικό οργανισμό και παγκόσμιο ηγέτη στην παραγωγή καινοτόμων προϊόντων συσκευασίας, αναζητά Εξωτερικό Πωλητή πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του αντίστοιχου τμήματος με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης:

• Διαχείριση και αξιοποίηση υπάρχοντος πελατολογίου
• Εντοπισμός και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
• Συμμετοχή στο σχεδιασμό της στρατηγικής πωλήσεων
• Σύνταξη νέων ζητήσεων και προσφορών
• Εποπτεία υπολοίπων και συμμετοχή στις εισπράξεις του πελατολογίου ευθύνης

Απαραίτητα προσόντα:

• Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-3 έτη στις πωλήσεις Β2Β (εμπειρία στο χώρο της βιομηχανίας χάρτου θα συνεκτιμηθεί)
• Απόφοιτος ΑΕΙ-ΤΕΙ ή απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
• Γνώση MS Office και ERP
• Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Κάτοχος διπλώματος οδήγησης ΙΧ
• Δυνατότητα ταξιδιών και διανυκτερεύσεων εκτός έδρας σε μηνιαία βάση

Επιθυμητά προσόντα:

• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Πελατοκεντρική αντίληψη
• Οργανωτικές δεξιότητες
• Πειθαρχία και αυτοπαρακίνηση
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με σύστημα αμοιβής βάσει αποδοτικότητας (Μισθός και bonus)
• Εταιρικό αυτοκίνητο
• Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
• Κινητό τηλέφωνο και laptop
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση

Τόπος Εργασίας:

Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύτηκε:

19/12/2022

Κωδικός Εργασίας:

101133

Προβολές:

4243

Θεσσαλονίκη
19/12/2022
101133
4243

Visualizza tutte le offerte di lavoro a Θεσσαλονίκη

Visualizza tutte le opportunità per Εξωτερικός Πωλητής