Ηλεκτρολόγος Συντηρητής Εγκαταστάσεων

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρείας με περισσότερα από 65 χρόνια παράδοσης στην παραγωγή ρυζιού και οσπρίων, αναζητά Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Εγκαταστάσεων πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του Τεχνικού τμήματος στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στη Θεσσαλονίκη

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης:

• Εκτέλεση εργασιών επισκευής και συντήρησης, εξοπλισμού βιομηχανικών εγκαταστάσεων, κτηρίων ή υποδομών
• Τακτική συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού των εγκαταστάσεων
• Ηλεκτρολογική εγκατάσταση νέων έργων και μηχανολογικού εξοπλισμού
• Τήρηση των ισχυόντων κανονισμών και προτύπων ασφαλείας
• Αναφορά στον Τεχνικό Προϊστάμενο

Απαραίτητα προσόντα:

• Πτυχίο ΤΕΙ (ηλεκτρολογικής κατεύθυνσης) ή πτυχίο Τεχνολόγου Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
• Τεχνική εκπαίδευση στους Αυτοματισμούς/Ηλεκτρολογία
• Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε συντήρηση ηλεκτρολογικού εξοπλισμού σε βιομηχανικό περιβάλλον, επιθυμητά σε βιομηχανία τροφίμων
• Επιθυμητή γνώση PLC/αυτοματισμών
• Επιθυμητή γνώση MS Office
• Επιθυμητή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Προφίλ υποψηφίου:

• Συνέπεια και υπευθυνότητα
• Ομαδικότητα και προσαρμοστικότητα
• Οργάνωση, ταχύτητα και διάθεση για εργασία

Παροχές:

•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
•Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
•Συνεχής εκπαίδευση

Τόπος Εργασίας:

Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύτηκε:

23/03/2023

Κωδικός Εργασίας:

101268

Προβολές:

2164

Θεσσαλονίκη
23/03/2023
101268
2164

Visualizza tutte le offerte di lavoro a Θεσσαλονίκη

Visualizza tutte le opportunità per Ηλεκτρολόγος Συντηρητής Εγκαταστάσεων