Τεχνικός Service

Η ManpowerGroup για λογαριασμό της Karcher, εταιρεία με ηγετική θέση στην παγκόσμια αγορά προμήθειας συστημάτων, προϊόντων και υπηρεσιών καθαρισμού, για βιομηχανική και οικιακή χρήση, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για να στελεχώσει τη θέση του Τεχνικού Service με έδρα τη Θεσσαλονίκη.
Ο υποψήφιος θα στελεχώσει το τεχνικό τμήμα της εταιρείας, και θα είναι υπεύθυνος για την παροχή τεχνικής υποστήριξης στους πελάτες της.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης:

•Επίλυση ήλεκτρο/μηχανολογικών βλαβών (In-house και on-site)
•Υλοποίηση προγραμματισμένης συντήρησης μηχανημάτων (In-house και on-site)
•Reporting στο CRM της εταιρίας
•Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

•Απόφοιτος TEI ή Τεχνικής Σχολής σχετικής κατεύθυνσης
•Επιθυμητή προϋπηρεσία σε Μηχανές Εσωτερική Καύσης και ηλεκτρολογία μηχανημάτων
•Άριστη γνώση Aγγλικής γλώσσας
•Καλή χρήση Η/Υ (MS OFFICE)
•Άδεια Οδήγησης
•Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

•Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ευγένεια
•Υπευθυνότητα και τήρηση διαδικασιών
•Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές:

•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με σύστημα αμοιβής βάσει αποδοτικότητας (Μισθός και Bonus)
•Προμήθεια επί του συνολικού τζίρου σε εργασία, ανταλλακτικά, αξεσουάρ, αναλώσιμα, χημικά, συμβόλαια συντήρησης
•Ιδιωτική ασφάλεια
•Εταιρικό αυτοκίνητο
•Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
•Συνεχής εκπαίδευση

Τόπος Εργασίας:

Θεσσαλονίκη

Δημοσιεύτηκε:

15/11/2022

Κωδικός Εργασίας:

101109

Προβολές:

986

Θεσσαλονίκη
15/11/2022
101109
986

Visualizza tutte le offerte di lavoro a Θεσσαλονίκη

Visualizza tutte le opportunità per Τεχνικός Service