Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών πρατηρίου υγρών καυσίμων Άγιος Στέφανος - Αττικής

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά Υπαλλήλους Εξυπηρέτησης Πελατών για τα εταιρικά πρατήρια του Ομίλου στον Άγιο Στέφανο-Αττικής.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης
•Εφοδιασμός οχημάτων με βενζίνη, πετρέλαιο ή υγραέριο
•Έλεγχος υγρών, ελαστικών και λοιπών εξαρτημάτων αυτοκινήτων και δικύκλων
•Διαχείριση ταμειακών συναλλαγών
•Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
•Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου

Απαραίτητα προσόντα:
•Απολυτήριο Λυκείου
•Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
•Καλή γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
•Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
•Οργανωτικότητα και υπευθυνότητα
•Πελατοκεντρική προσέγγιση και ικανότητα επίτευξης στόχων
•Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών
•Προγενέστερη εμπειρία σε πρατήριο καυσίμων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές
•Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης σε αορίστου
•Σταθερός μηνιαίος μισθός
•Παροχή εκπαίδευσης και δυνατότητα εξέλιξης
•Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Τόπος Εργασίας:

Greece

Δημοσιεύτηκε:

21/01/2022

Κωδικός Εργασίας:

100791

Προβολές:

5851

Greece
21/01/2022
100791
5851

Visualizza tutte le opportunità per Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών πρατηρίου υγρών καυσίμων Άγιος Στέφανος - Αττικής