Υπάλληλος Μισθοδοσίας

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της επεξεργασίας φρούτων και παραγωγής κομπόστας φρούτων με σημαντική εξαγωγική δραστηριότητα, αναζητά Υπάλληλο Μισθοδοσίας πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος του Λογιστηρίου με έδρα τη Βέροια.

Περιγραφή

Καθήκοντα θέσης:

• Συμμετοχή στον υπολογισμό της μηνιαίας μισθοδοσίας
• Καθημερινή επικοινωνία με τους προϊσταμένους των επιμέρους τμημάτων για θέματα μισθοδοσίας
• Τήρηση αρχείου αδειών εργαζομένων
• Διαχείριση παρουσιολογίου εργαζομένων
• Διαχείριση του Εργάνη
• Διαχείριση του πλάνου παροχών των εργαζομένων (εταιρικά προγράμματα ασφάλισης και συνταξιοδοτικά, κουπόνια κ.α.)
• Ενημέρωση αρχείου εργαζομένων
• Επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες για θέματα μισθοδοσίας
• Χρήση του HRM της εταιρείας
• Παροχή υποστήριξης στους εργαζομένους σε διάφορα θέματα μισθοδοσίας/παροχών
• Διεκπεραίωση οποιασδήποτε άλλης ανατεθείσας ενέργειας από τον προϊστάμενο του τμήματος
• Συμμετοχή στα εταιρικά προγράμματα εκπαίδευσης και ανάπτυξης

Απαραίτητα προσόντα:

• Άριστη γνώση της εργατικής νομοθεσίας και του συστήματος Εργάνη
• Άριστη γνώση των MS Office και Outlook
• Πολλή καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας τόσο σε γραπτό όσο και σε προφορικό επίπεδο
• Εμπειρία στη χρήση συστημάτων μισθοδοσίας
• Εργασιακή εμπειρία 3 - 5 σε αντίστοιχο ρόλο
• Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικά ή Λογιστική
• Μεταπτυχιακός τίτλος στη Διαχείριση Ανθρώπινων Πόρων θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Ικανότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών
• Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Έμφαση στη λεπτομέρεια
• Ικανότητα εργασίας τόσο σε ομάδα όσο και ανεξάρτητα
• Ακεραιότητα και ειλικρίνεια

Παροχές:

• Σύμβαση αορίστου χρόνου
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητα εξέλιξης και εκπαίδευσης
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Τόπος Εργασίας:

Greece

Δημοσιεύτηκε:

28/02/2023

Κωδικός Εργασίας:

101235

Προβολές:

1221

Greece
28/02/2023
101235
1221

Visualizza tutte le opportunità per Υπάλληλος Μισθοδοσίας